Prowadzenie Imprez – Robert Błaszczyk Dziennikarz radiowy, lektor, DJ

Bieg Firmowy 2017

Robert Błaszczyk z “Prowadzenie Imprez”, poprowadził z głównej sceny lekkoatletycznego Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu, 5. edycję słynnej charytatywnej imprezy sportowej pt. “Bieg Firmowy”. Poza rolą konferansjera, Robert Błaszczyk był również odpowiedzialny za dobór dynamicznej muzyki, jaka towarzyszyła zarówno biegaczom, jak i kibicom oraz gościom eventu.

“Prowadzenie Imprez” od lat współpracuje z organizatorem tego charytatywnego eventu. Pierwszy “Bieg Firmowy” odbył się w stolicy Dolnego Śląska w 2013 roku w parku Grabiszyńskim. Wówczas na ten szczytny cel odpowiedziało około 1000. zawodników z różnych firm korporacji i instytucji. Zasięg imprezy rośnie corocznie. Poza Wrocławiem “Bieg Firmowy”, odbywał się w ubiegłych latach także w Warszawie. 20.05.2017 w samym sztafetowym biegu wzięło udział ok. 6000 zawodników, tworzących 1200 drużyn. Imprezie towarzyszył “Bieg Krasnala” dla najmłodszych od 3 do 12 lat, w którym wzięło udział pół tysiąca dzieci. Stadion Olimpijski we Wrocławiu tętnił życiem od wczesnego poranka do późnego popołudnia. Finałem imprezy było uroczyste wręczenie nagród. Pomysłodawcą i organizatorem “Biegu Firmowego” jest Fundacja Everest. Dzięki imprezie Fundacja rokrocznie wspomaga swoich podopiecznych, którymi są niepełnosprawne, często wymagające bardzo drogiego leczenia, dzieci.

Warto dodać, że Robert Błaszczyk, prowadził “Bieg Firmowy” w 2013, 2014 (we Wrocławiu i Warszawie), 2015 (we Wrocławiu i Warszawie) roku oraz tegoroczne wydanie imprezy. Zwykle podczas prowadzenia imprezy sportowej ważne jest nie tylko werbalne dopingowanie zawodników, ale i dynamiczna dobrze przyjmowana muzyka – tak było i tym razem. Podobnie, jak zawsze, udało się zachować nico piknikowy oraz integracyjny cel eventu. Trzeba pamiętać, że duża część zawodników przychodzi i przyjeżdża na “Bieg Firmowy” ze swoimi najbliższymi i przyjaciółmi. Nie mogło zatem zabraknąć dobrej, prawie tanecznej nuty dla gości i kibiców oraz dzieci! Zatem pojawiały się przeboje z lat ’80, ale i nie zabrakło znanych ze stacji radiowych nowości, przy których “nóżka tupie” i po prostu fajnie spędza się wolny od pracy dzień.

Z pewnym sentymentem przypominamy zatem zdjęcie wprost z Parku Grabiszyńskiego we Wrocławiu i “Biegu Firmowego” w 2013 roku.

#BiegFirmowy #DJ #Koneferansjer #Robert Błaszczyk

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Close