Prowadzenie Imprez – Robert Błaszczyk Dziennikarz radiowy, lektor, DJ

Dlaczego JA?

 

Dzień dobry. Nazywam się Robert Błaszczyk. Jestem dziennikarzem radiowym, konferansjerem, prezenterem i DJ-em. Moją domeną jest prowadzenie imprez.

Przed radiowym mikrofonem pracowałem już w 1992 roku. Mój głos przez lata dociera do mieszkańców Wrocławia, Dolnego Śląska i całej Polski. A, że przysłowie mówi, że “czym skorupka za młodu…“, to wspomnę tylko, że z doborem graniem i zapowiadaniem muzyki oraz rozrywką mam do czynienia już od szkoły podstawowej, gdzie prowadziłem radiowęzeł. W liceum, gdzie chodziłem do dziennikarskiej klasy było podobnie. W XXIII LO we Wrocławiu każda przerwa była pełna rockowych i popowych nutek.

Wprost z licealnego studia, trafiłem do pierwszego prywatnego radia we Wrocławiu. W radiu RTS / radiu Frank prowadziłem audycje Redakcji Młodzieżowej. To były piękne czasy:) Potem codziennie mówiłem “przez radio” na FM-ie i grałem miliony piosenek. Prowadziłem audycje muzyczne, rozrywkowe, publicystyczne i reportażowe radia Frank, radia RTF FM, radia Serc, radia Frem, radia M, radia Klakson, Polskiego Radia, radia Traffic FM, czy radia Patrol. Pracowałem również w telewizjach, gdzie prowadziłem dziesiątki programów publicystycznych i rozrywkowych. Grałem w wielu serialach telewizyjnych.

Za mną wiele wesołych dni i romantycznych nocy we wrocławskich klubach. Mój głos prowadził gości różnych szacownych lokali w czasie imprez i uroczystości, takich jak wesela, imieniny, urodziny, imprezy firmowe i sportowe, gale, bale, festiwale, sylwestrowe szaleństwa, andrzejkowe wieczory i różnego rodzaju prezentacje pokazy i konkursy.

Prowadzę imprezy. Uwielbiam muzykę, przy której goście spotkań i zabaw nie mają chwili na zejście z parkietów i podestów. Lubię patrzeć na błyski dyskotekowych świateł. Uważam, że każda impreza może być udana niezapomniana i nim się skończy… już planowana do powtórzenia:)

Jestem magistrem dziennikarstwa, poza prowadzeniem imprez zajmuję się szkoleniami i wykładam na uczelniach. Lubię pisać, ale mówić lubię jeszcze bardziej, zatem serdecznie zapraszam do kontaktu i ustalenia terminu Twojej, Waszej wspaniałej uroczystości, czy imprezy. Zresztą, posłuchaj proszę:)

A może spot reklamowy lub tekst lektorski? Jestem lektorem. Przeczytałem setki stron dla promocji lub do projektów kulturalnych. Zajmuję się profesjonalnym nagrywaniem naprawdę w konkurencyjnych cenach, materiałów lektorskich do wykorzystania w radiu, telewizji, Internecie, w ponawianych komunikatach lub, gdzie tylko będzie to prywatnie i biznesowo potrzebne. Jako lektor posiadam dostęp do profesjonalnego studia nagrań JM Records we Wrocławiu. Jestem także doświadczonym montażystą i dźwiękowcem, potrafię zatem ze zwykłego nagrania stworzyć efekt, który sam definiuję, jako “teatr wyobraźni”.

Serdecznie dziękuję za uwagę i zapraszam do skorzystania z moich usług.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Close