Prowadzenie Imprez . Com Ogólnopolska agencja eventowa

Elvis Królem przeboju dla zakochanych

PortalProwadzenieImprez  w lutym ogłosił na portalu FB plebiscyt na przebój dla zakochanych. Chodziło oczywiście o utwór godny bycia naszym “Przebojem Walentynek 2017”.

Wśród propozycji znalazły się takie hity, jak cover przepięknej “Alei Gwiazd” w wykonaniu Anny Karwan, Diany Ross & Lionela Richie wielki miłosny przebój “Endless Love”, “Jej Wspomnienie” pierwszego składu Kombi, czy Deep Purple nostalgiczny “Child In Time”. Teraz już wiemy!

Król jest tylko jeden… zatem zamykając głosowanie, z wielką przyjemnością PortalProwadzenieImprez ogłosił (co się nieczęsto zdarza, tym razem nie przez mikrofon), że Przebojem Walentynek 2017 został Elvis Presley. Jeśli taki Artysta, to i oczywiście doskonała nuta. Wybraliście przepiękną romantyczną, pełną uniesień kompozycję pt. “My Way”.

Piosenka doczekała się przez lata wielu nowych wykonań. Mimo tego, to właśnie Elis z przebojem z przed lat, został mianowany do tego zaszczytnego miana. Dziękujemy 1081 fanom Portalu za głosowanie. Teraz już bez wątpienia wiemy, co polecać, jako pierwszy taniec! Bo to bywa poważnym dylematem młodych par. A tu – piękny pewnik, nadający się do subtelnej zapowiedzi i bliskiego tańca. Zatem ideał dla prowadzenia imprez! Nasze kolejne Listy Przebojów z okazji… już wkrótce.

Zapisz

Zapisz

0 Replies to “Elvis Królem przeboju dla zakochanych”

Dodaj komentarz

Close