Video

Reportaż, dla mnie, jako dla dziennikarza to dobrze zdefiniowany gatunek, który wymaga zastosowania określonych komponentów także w obrazie i dźwięku. Oferuję wykonane przeze mnie, jak i w kooperacji z innymi operatorami i kamerzystami oraz montażystami filmy promocyjne, reportaże dokumentalne i problemowe, filmowe relacje z wydarzeń i uroczystości. Wszystkie materiały realizujemy na sprzęcie cyfrowym w jakości High Definition, z zastosowaniem formatu Advanced Video Codec HD, z obrazem 1080/50i, z rozmiarem ramki w pikselach 1920 x 1080. W swoich projektach stosuję proporcje 16:9. Kompresja video mpeg-4. Dźwięk Dolby Digital.

Filmy wykonane przeze mnie przekazuję na pendrivach.

Proponuję również filmy ze ślubów i wesel. Zapytaj o dostępność terminów i ceny – biuro@prowadzenieimprez.com

Ceny filmów z uroczystości, opcje:

  1. Pakiet SILVER – film realizowany przy pomocy kamery ze stabilizacją film z uroczystości, o długości końcowej od 25 do maksymalnie 30 minut. Obejmuje materiał nagrany podczas ceremonii kościelnej lub urzędowej oraz teledysk z wesela, w którym znajdują się wybrane punkty imprezy (np. powitanie, pierwszy taniec, toast, posiłek, zabawy tańce gości i pary młodej, oczepiny). Zmontowany materiał Państwo Młodzi otrzymują do miesiąca od uroczystości na przenośnym nośniku w formie pliku cyfrowego AVCDV. Inwestycja: 2100zł.
  2. Pakiet GOLD – film realizowany przy pomocy kamery ze stabilizacją film z uroczystości, o długości końcowej od 30 do maksymalnie 60 minut. Obejmuje materiał nagrany podczas przygotowania (ubierania Panny Młodej i w zależności od możliwości logistycznych Pana Młodego), błogosławieństwa w domu przez rodziców, ceremonii kościelnej lub urzędowej oraz teledysk z wesela, w którym znajdują się wybrane punkty imprezy (np. powitanie, pierwszy taniec, toast, posiłek, zabawy tańce gości i pary młodej, oczepiny). Zmontowany materiał Państwo Młodzi otrzymują do miesiąca od uroczystości na przenośnym nośniku w formie pliku cyfrowego AVCDV. Inwestycja: 2900zł.