Prowadzenie Imprez – Robert Błaszczyk Dziennikarz radiowy, lektor, DJ

Wiosna:) i prowadzenie imprez

W przyrodzie i muzyce szukamy pierwszych mocnych dowodów na wiosnę. Czas zakończyć zimę. Ta jednak to za rogiem, to przy lekkiej chmurce, to z wiatrem, to znowu z deszczem. Tymczasem wszystko, co żyje, ma już zimna i chlapy dość! Czas na spotkania, ogniska, spacery, imprezy, muzykę, śmiech, śpiew i słońce. Czas na prowadzenie imprez!

Gdzie te słoneczne “weselne” piosenki? Zatem dzisiaj zaklinamy wiosnę z kosmosu, wprost z księżyca, skąd dobrą polską lekko filozoficzną nutkę przygrywa zespół “Showman”. Michał Kowalonek z zespołu mówi, że “nieważne jest, co artysta miał na myśli – ważne, co ty zabierzesz z piosenki“.

Dla mnie ta piosenka to świetna recepta na lepszy humor. I to nie tylko na ciekawym evencie, weselu, ale i w domowym zaciszu. Stąd właśnie ona znalazła się w na naszej stronie Prowadzenie Imprez, jako moja osobista propozycja do przeboju wiosny. Wprawdzie głosowanie przez nasz FP (fb.com/PortalProwadzenieImprez) nie rokuje tymczasem wielkiej sławy tej nucie, to ja jestem pewien – warto zapamiętać i piosenkę i wykonawcę. Myślę, że to wielki potencjał, o którym jeszcze będzie głośno. Chociaż rzeczywiście słowo “głośno” nie do końca pasuje to tego nutowego kosmosu. Co Wy na to? Bo dla mnie to kosmiczna bomba!

Miłego słuchania tańczenia i myśli, życzy tym razem nie przez mikrofon, DJ Wrocław Robert Błaszczyk

Close