Prowadzenie Imprez . Com Ogólnopolska agencja eventowa

Dzień Dziecka 2017

“Prowadzenie Imprez” pomogło w organizacji, a DJ i konferansjer Robert Błaszczyk poprowadził niezwykle miłą rodzinną imprezę z okazji “Dnia Dziecka”. Event zorganizowało sołectwo Chrząstawy Wielkiej. Ta znana mieszkańcom Dolnego Śląska miejscowość słynie z tego, że na jej terenie odbywają się popularne i ciekawie przygotowane imprezy. Tegoroczne święto dzieci przygotowano także w celu poprawy bezpieczeństwa! Zatem już na etapie przygotowań zaproszono nietypowych gości! Robert Błaszczyk zapewnił taneczną atmosferę. Pomogła naprawdę imponująca frekwencja i doskonała słoneczna pogoda.

Dla dzieci i rodziców przygotowano liczne atrakcje. Event odwiedziła ekipa Centrum Szkoleń Specjalnych z Wrocławia z imponującym pokazem Aikido Kobayashi. Była Policja ze znakowaniem rowerów. Grupa Proobronna “Gryf” pokazała się z wozem bojowym i profesjonalną strzelnicą ASG. Ochotnicza Straż Pożarna przyjechała na sygnale z doskonałym na upał pomysłem dla dzieci – kurtyną wodną. A “człowiek pająk”, Jakub Adamowski promujący cieszącą się coraz większym powodzeniem dyscyplinę Parkour, ujarzmił grawitacje!

Były także dmuchane zamki oraz pani animatorka, która zabawiała dzieci podczas licznych konkursów.

Całość imprezy poprowadził, jako konferansjer i DJ Robert Błaszczyk z “Prowadzenia Imprez”. Dla dzieci zagrano ich ulubione utwory do tańczenia i śpiewania. Rodzice i goście imprezy mieli okazję potańczyć do największych hitów ostatnich dziesięcioleci. Jak zawsze DJ Robert Błaszczyk postawił na muzyczną różnorodność udowadniając, że dobry konferansjer i DJ, to przede wszystkim specjalista od słuchania potrzeb gości, reagujący nawet na nietypowe gusta. Grane były przeboje z lat ’70, ’80, dyskoteka lat ’90, a i rockowe ballady! Oczywiście w play-liście pojawiło się również disco polo!

Ciepłym zakończeniem imprezy była niespodzianka dla wszystkich mam, które zaledwie dzień wcześniej miały swoje święto – “Dzień Matki”. Zorganizowany koncert życzeń, w którym dzieci śpiewały swoim mamom piosenki i mówiły wierszyki, był naprawdę wzruszający. Marcin Ratajczyk, sołtys Chrząstawy Wielkiej zapewnił dzięki sponsorom liczne nagrody i upominki, które ucieszyły w zasadzie wszystkie obecne na imprezie i mniejsze i większe dzieci. Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji “Dnia Dziecka” kierowane były także na ręce wrocławskiego kaskadera, a zawodowo członka grupy CSS i pasjonata Aikido, Leszka Sztokały.

“Prowadzenie Imprez” i Robert Błaszczyk, kolejny już raz udowodnili, że doskonale czują się w pomocy organizacyjnej i prowadzeniu miłych rodzinnych pikników, podczas których doskonale dobrana muzyka, łączy się z częstymi zabawami i konkursami, stanowiącymi świetne urozmaicenie głównych atrakcji imprezy.

Całość uzupełniły liczne stoiska cateringowe oraz, co widać po opalonych twarzach – idealna słoneczna pogoda!

Za doskonałe zdjęcia z eventu dziękujemy fotograf Annie Mikołajczyk (www.annamikolajczyk.pl):

  1. zdjęcie – zabawy przy muzyce dla dzieci,
  2. zdjęcie – Sołtys Marcin Ratajczyk i DJ, konferansjer Robert Błaszczyk,
  3. zdjęcie – Leszek Sztokała z CSS Wrocław.

#chrząstwawielka #konferansjer #DJ #prowadzenieimprez #dzieńdziecka #RobertBłaszczyk

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Close