Prowadzenie Imprez . Com Ogólnopolska agencja eventowa

Prowadzenie imprez: Hit tegorocznych imprez

Jeśli prowadzisz imprezy, to pewnie wiesz, jak będzie doskonała nuta na coraz cieplejsze wieczory… – padło pytanie. Odpowiedziałem bez wahania, że prowadzenie imprez to pasja, zatem stawiam – Ed Sheeran i tymczasem wciąż gigantyczny na skalę świata przebój ostatnich tygodni pt. “Shape Of You“.

Moim zdaniem to już nuta pod tegoroczne letnie wypady nad ciepłe morza i stawiam, że to będzie jeden z najczęściej granych numerów w wakacje. Oczywiście dopiero zaczynamy plebiscyt na najlepsze piosenki wakacji, niemniej już warto nasłuchiwać.

Jako DJ i konferansjer zawsze powtarzam, że słuchanie nowości jest niezwykle ważne. Nie chodzi tylko o to, żeby wiedzieć, co jest modne. W muzyce bardziej chodzi o wyczucie, która z wielu kompozycji może być przebojem. A przecież istotą grania muzyki jest takie jej ułożenie, żeby trafić we wspomnienia. Obudzić sentymenty. Dodać energii dawno zapomnianym nadziejom. Wzmocnić myśli! Rola muzyki, niezależnie od jej gatunku i kraju pochodzenia, jest zawsze nie do przecenienia.

Podobnie będzie w przypadku tego numeru. “Shape Of You” najpierw wejdzie w ucho. Dopiero potem tym brzmieniem napełnią się dyskoteki, eventy firmowe, wieczorki zapoznawcze i ogniska oraz wesela i urodziny. To wprawdzie nieco leniwa nuta, ale ma w sobie wielki potencjał.

Jak będzie, usłyszymy:) Tymczasem gorąco polecam, DJ Robert Błaszczyk

Close