Prowadzenie Imprez . Com Ogólnopolska agencja eventowa

“JM Records Live Session”, audycja o muzyce

Nowa audycja muzyczna:) Prowadzenie Imprez . Com i studio nagrań JM Records, zapraszają na “JM Records Live Session”.

DJ konferansjer prezenter lektor i dziennikarz muzyczny  Robert Błaszczyk z Prowadzenia Imprez (ProwadzenieImprez.Com) i muzyk aranżer DJ producent muzyczny i właściciel studia nagrań JM Records z Wrocławia, Jacek Markuszewski, rozpoczynają realizację innowacyjnego w formie i treści programu do Internetu, opowiadającego o różnorodnych gatunkach muzycznych.

W kolejnych audycjach ciekawi goście, piosenkarze, muzycy twórcy, DJ, dziennikarze… I oczywiście dobra nietypowa muzyka.

Prowadzenie Imprez . COM, zaprasza: Ideą “JM Records Session Live” jest szeroko rozumiana promocja wiedzy o muzyce i podzielenie się ze słuchaczami rozrywką, jaka płynie z jej słuchania. Żyjemy w czasach niezwykłej profesjonalizacji brzmienia. Niewielu muzyków wychodzi w swojej twórczości poza ramy ściśle zdefiniowanych, tzw. gatunków muzycznych. Różne źródła podają, że jest ich zdecydowanie ponad 1000. DJ prezenter konferansjer i dziennikarz muzyczny, Robert Błaszczyk i muzyk, multiinstrumentalista, kompozytor i producent Jacek Markuszewski, w każdej z audycji opowiadać będą o kolejnych 10. gatunkach muzycznych. Gatunki do prezentacji losują przed emisją programu, zatem może się zdarzyć, że w jednej odsłonie znajdą się zupełnie przeciwstawne propozycje. Pilot serii udowadnia, że dzięki tej metodzie można zagrać Boba Dylana obok ABBY i do tego czegoś się ucząc, świetnie się bawić.

Prowadzenie Imprez oraz studio JM Records z Wrocławia firmują ten projekt, jak również czynnie uczestniczą w jego realizacji. W roli gospodarzy usłyszymy i zobaczymy redaktora Roberta Błaszczyka (portal Prowadzenie Impez . Com) i muzyka Jacka Markuszewskiego (właściciel studia JM Records z Wrocławia). Poza tym duetem w audycjach będą uczestniczyć muzycy, wokalistki i wokaliści, producenci i dziennikarze muzyczni oraz ciekawi ludzie, dla których muzyka niezależnie od wykonywanego zawodu, stanowi ważną część duszy. W chwili obecnej audycję można słuchać “live” w czasie jej tworzenia, poprzez stronę studia JM Records pod adresem:

https://www.facebook.com/studio.jmrecords/

oraz w wersji “z puszki” na FB Prowadzenie Imprez . COM:

https://www.facebook.com/PortalProwadzenieImprez/

jak również na kanale YT redaktora Roberta Błaszczyka:

https://www.youtube.com/erbenPL

serdecznie zapraszamy do słuchania oglądania i udostępniania!

Zapisz

Close