Prowadzenie Imprez . Com Ogólnopolska agencja eventowa

Prowadzenie Imprez: Koncert akcji “Pomóż Dziecku” TPD

Prowadzenie Imprez: Robert Błaszczyk – konferansjer, poprowadził uroczysty koncert, będący finałem akcji “Pomóż Dziecku”, organizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy we Wrocławiu. Koncert odbył się 18. maja 2017 roku w Centrum Kongresowym wrocławskiej Hali Stulecia.

TPD dzięki wsparciu sponsorów i darczyńców dofinansowuje kolonie  zdrowotne i rehabilitacyjne dla potrzebujących dzieci. W tym roku z takiego wsparcia skorzysta blisko pół tysiąca dzieci. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, jako jedyna taka organizacja w Polsce, liczy sobie już 98 lat. Tegoroczny, już 18. finał akcji, zgromadził setki widzów. Impreza miała humorystyczne i muzyczne akcenty. Po części oficjalnej, jako pierwsza atrakcja wieczoru, na scenie pojawił się duet z Zielonej Góry. Mumio i Barciś rozbawili publiczność. Śmiechu było co nie miara… Po kabarecie K2, Robert Błaszczyk zapowiedział muzyczną gwiazdę koncertu.

Gdy na scenie pojawili się muzycy formacji “PAPA D.” owacjom nie było końca. Paweł Stasiak wraz z niezapomnianym zespołem, zaśpiewał największe przeboje grupy. Ludzie tańczyli na schodach sali, wspólnie z zespołem śpiewali piosenki, klaskali w rytm utworów. Oczywiście nie obyło się bez bisowania.

Grupa przypomniała piosenki znane z polskich list przebojów. Były kompozycje jeszcze z lat ’80. Nie zabrakło jednak nowości. “PAPA D.” zagrali również wspaniałą romantyczną nutę “Words”. Po koncercie Paweł Stasiak pozostał do dyspozycji fanów. Oczywiście były autografy, selfie i zdjęcia z wokalistą formacji.

Przy okazji zapowiedzi “PAPA D.”, konferansjer Robert Błaszczyk przypomniał anegdotę z czasów swojej pracy w radiu RTF FM. Był to ok. 1993 roku i Robert przygotowywał listę przebojów. Jej pierwsze wydanie miało zachęcić słuchaczy do głosowania na najlepsze piosenki. W tym pierwszym zestawieniu “PAPA D.” odegrali kluczową rolę. Ich piosenka zdobyła głosy i serca dolnośląskich słuchaczy. Prawie po 25 latach ten sam utwór znalazł się podczas koncertu “na żywo”, który prowadził redaktor Błaszczyk. To miłe przeżycie:)

A dla tych, których ominął ten przemiły koncert – muzyczna niespodzianka. Prezentujemy najnowszy utwór legendarnej grupy “PAPA D.”.

#DJ Robert Błaszczyk, zapraszam:)

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Close