Prowadzenie Imprez . Com Ogólnopolska agencja eventowa

Piknikowa wiosna

Kiedy najlepiej prowadzi się imprezy? Oczywiście prowadzenie imprez, jest najskuteczniejsze na wiosnę. A wiosna już w pełni! Długie słoneczne dni nastrajają do spotkań z rodziną. Ale i warto zobaczyć się z przyjaciółmi i współpracownikami. Chętniej wychodzimy z domu i dłużej, niż zwykle, zostajemy na “powietrzu”. To świetny czas na organizację pikników, biesiad, grilli, spotkań, eventów i koncertów. Cała Polska bawi się w rytm muzyki. A zachęcana przez konferansjerów rozgrywa liczne ciekawe konkurencje.

Gra w golfa, zabawy na nietypowej kręgielni, liczne animacje dla dzieci i doskonały catering? To fragment opisu Pikniku Rodzinnego, jaki organizowany przez znaną wrocławską agencję “Studio S”, 3. czerwca w parku Grabiszyńskim we Wrocławiu, prowadził konferansjer Robert Błaszczyk.

Prowadzenie Imprez, konferansjer Robert BłaszczykRodzinne kręgle, dmuchane zamki, wielki dart, pokaźnych rozmiarów zjeżdżalnia, bungee run, liczne konkursy z ciekawymi nagrodami, smaczny i różnorodny katering oraz… oczywiście mini i maxi w pełni profesjonalny i zawodowy golf na prawdziwym polu z trenerami dla nowicjuszy i długimi torami pod strzały dla zawodników, to tylko część atrakcji przez jakie gości Pikniku prowadził Robert Błaszczyk.

Rolą konferansjera jest tu oczywiście zagrzewanie do zabawy i współzawodnictwa, ale i prezentowanie kolejnych punktów programu. A wielką radością jest obserwowanie aktywności, pełnych radości gości eventu.

Prowadzenie Imprez, konferansjer Robert Błaszczyk prowadzi konkurs. Liczne atrakcje przypieczętował nietypowy pokaz, nietypowej grupy… Gości Pikniku odwiedzili ratownicy z psami poszukiwawczo-tropiącymi. Zwierzaki są szkolone do bardzo odpowiedzialnych zadań – służąc w Ochotniczej Straży Pożarnej, są wykorzystywane do szukania osób zaginionych w dużych terenach leśnych oraz w sytuacji zawalenia się budynków. Na szczęście podczas Pikniku psy mogły się też świetnie bawić, wykonując polecenia swoich przewodników, ku wielkiej radości, szczególnie młodszej części publiczności.

Kto jeszcze nie wykorzystał ciepłego weekendu do spotkania w gronie rodziny lub współpracowników, jeszcze na szansę na dopełnienie wiosennego kalendarza imprez. Zaprasza konferansjer i DJ Robert Błaszczyk z Prowadzenia Imprez.

A za świetnie zorganizowany Piknik Rodzinny, ukłony i podziękowania (w tym także za zdjęcia umieszczone w opisie) ślemy wrocławskiej agencji “Studio S”, polu golfowemu w Parku Grabiszyńskim we Wrocławiu, DJ Malutkiemu i OSP JRS “PsyRatownicze.PL”.

 

 

Zapisz

Zapisz

Close