Prowadzenie Imprez . Com Ogólnopolska agencja eventowa

Radiowa audycja o muzyce

Prowadzenie imprez i tematycznych audycji radiowych o muzyce, to inspiracja i pasja. Dlatego z przyjemnością prezentujemy już trzeci odcinek “JMRecords Live Session”! W programie Robert Błaszczyk i Jacek Markuszewski w subiektywny zabawny i po prostu w fajny sposób, opowiadają o współczesnej muzyce!

W trzecim odcinku autorzy definiują i omawiają Breakbeat, muzykę Country, Ghotic Metal, poezję śpiewaną, Italo House, Qawwali, Ragga, Techno, Slowcore i Skate Punk.

Autorami programu są dziennikarz muzyczny, od 25 lat pracujący przed mikrofonami stacji radiowych i telewizyjnych Robert Błaszczyk. Robert Błaszczyk to również DJ i konferansjer, którego domeną jest prowadzenie imprez, w tym eventów firmowych i wesel. Jacek Markuszewski to pomysłodawca serii “JMRecords Live Session”, muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista, perkusista zespołu Roberta Chojnackiego. Jacek Markuszewski to także właściciel studia nagrań “JM Records” z Wrocławia, gdzie powstaje ta audycja.

Ideą przekazu jest popularyzowanie nazwanych i zdefiniowanych przez badaczy muzyki najróżniejszych gatunków i stylów. Ewolucja w muzyce trwa w zasadzie bez przerwy. Na świecie i w Polsce wciąż tworzone są nowe utwory, w których do usłyszenia są kolejne nieznane dotychczas metody łączenia brzmień, tempa, instrumentów, sposobów śpiewania, jak i zawartość tekstowa. Jednocześnie prowadzenie imprez, jak i ogólnie praca w obszarze muzyki, jest dla autorów programu inspiracją do ciągłych poszukiwań i własnego rozwoju w tej, prawie nieskończonej przestrzeni.

“JMRecords Live Session” to połączenie radia i obrazu z kamerek internetowych, na których można oglądać autorów w czasie ich pracy nad produkcją programu. Chodzi jednak o dźwięk, słowo i muzykę, zatem sam obraz nie jest najważniejszy. Audycja powstaje we Wrocławiu. Tymczasem powoli staję się cykliczna, a emisje premierowych odcinków następują po sobie w około tygodniowych odstępach.

Dotychczas Robert Błaszczyk i Jacek Markuszewski opowiedzieli już poza aktualnie prezentowanym programem o następujących i stylach: Afrobeat, Disco, Jazz, Emo, Heavy Metal, Italo Disco, Blues, Chill Out, Folk, Grunge, 2 Tone, Axe, Disco Polo, Hip Hop, Chiptune, Oldies, Reggae, Trance, Salsa, Chiński POP.

Prowadzenie Imprez . Com i wrocławskie studio nagrań “JM Records” zapraszają na ten i kolejne odcinki radiowej audycji o muzyce.

Close