Prowadzenie Imprez . Com Ogólnopolska agencja eventowa

Prowadzenie Imprez: Summer Hits 2017?

Tysiące godzin, jakie spędziłem przed radiowymi mikrofonami, tylko spotęgowały moją pasję do nieustannego typowania piosenek. Najważniejsze są oczywiście hity;) Zobaczmy, czy codzienne prowadzenie imprez pomaga w takim typowaniu?

Gdy w lutym 2017 po raz pierwszy wpadła mi w ucho kolejna kompozycja wykonywana przez Katy Parry, miałem wrażenie, że cofam się o jakieś 25 lat. Mimo niezliczonej ilości przesłuchanych i zagranych nutek, pamiętam ten spontaniczny stan umysłu, gdy wiem,  że to, czego właśnie słucham będzie gigantycznie wielkim, globalnie rozpoznawalnym przebojem. Ostatni raz to, dokładnie takie samo wrażenie miałem przy DJ Bobo i utworze “Everybody”.

Teraz takie muzyczne słońce, po wielu latach, niosą właśnie Katy Perry i Skip Marley (wnuk Boba Marley’a) w “Chained To The Rhythm”.

Katheryn Hudson. Tak naprawdę nazywa się ta sympatyczna amerykańska piosenkarka. Pochodzi ze słonecznej Kalifornii. Nie raz udowodniła, że dobre wychowanie (ojciec Katy jest pastorem) i wytrwałość (karierę zaczęła w 2001 roku, ale zauważona została dopiero w 2008), popłaca prawdziwym sukcesem!

Moim zdaniem w rytmie “Chained To The Rhytm” mijać nam będzie tegoroczne słoneczne lato. Usłyszycie ten numer przy bałtyckiej plaży i wysokich górach. Będzie grany na całonocnych dyskotekach i z samochodowych głośników. Będzie zapętlana, zapowiadana, grana sama z siebie, także na różnych imprezach. Myślę, że mocno zasili już wiosenne pikniki i eventy integracyjne. Mam również podejrzenie, że będzie wybierana przez pary młode na wesela:) Chociaż, aby stać się “królową” takich parkietów, musi dobrze wejść w ucho.

Piszę te słowa na początku maja, mając w zasadzie pewność tej diagnozy. Za chwilę piosenka zostanie podchwycona do list przebojów i play-list polskich nadawców. Niektóre stacje oczywiście już ograły tą kompozycję, ale wciąż są anteny, gdzie Katy nie słuchać.  A szkoda…

Zatem z przyjemnością właśnie ten numer zagram, jeśli tylko Ci się podoba, na Twojej imprezie:) Prowadzenie imprez to bowiem sztuka słuchania, a nie tylko grania piosenek. Zapraszam, DJ Robert Błaszczyk.

Zapisz

Close